FootballManagerTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FootballManagerTR

Türkiyenin En Büyüğü Olma Yolunda

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Herkes Bize Karşı!

YazarMesaj
Uwur
Admin
Uwur

Herkes Bize Karşı! Empty
MesajKonu: Herkes Bize Karşı!   Herkes Bize Karşı! EmptyPaz Mart 23, 2008 11:49 am

İngiltere'nin en çok tartışılan adamı olan Avram Grant, Chelsea'de bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu ve bir baskı hissetmediğini söyledi.
23.3.2008

İngiltere’nin en çok tartışılan adamı olan Avram Grant, Chelsea’de bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu ve bir baskı hissetmediğini söyledi. Sezon sonundaki durumunun kendisini endişelendirmediğini vurgulayan Grant, “Hiç bir zaman yüksek bir heyecana sahip olmadım. Şampiyonlar ve Premier Lig’deki durumumuzu bizim göstereceğimiz performans belirleyecek. Son haftalarda iyi futbol oynuyoruz ve çok fazla gol atıyoruz. Umarım Arsenal maçından 3 puanla ayrılırız. Hakemlerin ligde bize karşı cephe aldığını düşünüyorum. Sadece onlar değil, basın dahil herkes. Ashley Cole, Tottenham maçında yaptığı hareketten sonra özür diledi. Bu büyük bir erdemdir” diye konuştu.

Nicolas Anelka
iddialı konuştu
Eski takımı Arsenal’a karşı, Chelsea formasıyla mücadele edecek olan Nicolas Anelka’dan iddialı sözler. Sakatlığını atlatan yıldız oyuncu, “Saklamaya hiç gerek yok, Arsenal’a gol atmayı büyük bir heyecanla bekliyorum. Onlara karşı bir çok kez oynadım, ama bunlar küçük takımlardaydı. Şimdi Chelsea’deyim ve durum elbette daha farklı. Arsenal’in defans oyuncusu Gallas, Fransa’dan takım arkadaşım. Onu çok iyi tanıyorum. Oynarsam, onunla büyük bir savaş yapacağız” dedi.

‘Devler Ligi
çok önemli’
Kanarya’nın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakibi Chelsea’nin 34 yaşındaki tecrübeli orta saha oyuncusu Claude Makalele, bütün kupalar için savaşan bir takım olduklarını söylerken, “Ancak Devler Ligi’nin önemi ayrı” dedi. Şampiyonlar Ligi atmosferinin her zaman farklı olduğunu dile getiren Fransız oyuncu, “Carling Cup’ı Tottenham’a kaptırdık, elimizde lig ve Devler Ligi kaldı. Geçmişi unuttuk, geleceğe bakıyoruz. Rakibimiz Fenerbahçe’yi çok iyi analiz etmemiz gerekiyor” açıklamasını yaptı.

Fener’in rakipleri
kozlarını paylaşıyor
İngiltere Premier Ligi’nde bugün birbirinden önemli iki maç var. Şampiyonluk mücadelesi veren 4 takım, birbirleriyle karşılaşacak. Bu iki maçtan özellikle Chelsea-Arsenal mücadelesi, Devler Ligi Çeyrek Finali’nde Chelsea ile karşılaşacak olan Fenerbahçe’yi çok yakından ilgilendiriyor. Saat 18:00’de başlayacak Londra derbisi, Fox TV tarafından naklen yayınlanacak. Saat 15:30’da ise Manchester United ile Liverpool kapışacak. Bu karşılaşma da Fox Sports tarafından ekranlara getirilecek.

Zico, Özen’i
göndermedi
Bugün oynanacak Chelsea-Arsenal maçı Fenerbahçe açısından büyük önem taşımasına karşın, teknik direktör Zico, yardımcısı Önder Özen’i göndermedi. Devler Ligi Çeyrek Finali’nde Chelsea ile karşı karşıya gelecek olan Kanarya, rakibini safdışı bıraktığı takdirde, yarı finalde Arsenal-Liverpool galibiyle karşılaşacak. Brezilyalı hocanın, bugünkü maçı televizyondan izleyeceği, Özen’in önümüzdeki hafta oynanacak Chelsea-Middlesbrough karşılaşmasını izleyeceği belirtildi. Bu arada Zico’nun iki gün boyunca Chelsea’nin maç kasetlerini izleyip, rakibi analiz edeceği bildirildi.
https://footballmanagertr.yetkinforum.com

Herkes Bize Karşı!
1 sayfadaki 1 sayfası